Новини

Програма Антона Овсієнка: Білогородській ОТГ – комфортне життя

Кандидат на посаду голови Білогородської об'єднаної територіальної громади Антон Овсієнко 26 вересня представив передвиборчу програму. У заході взяли участь представники всіх сіл майбутньої ОТГ, які підтримують кандидатуру Антона Овсієнка.

З чим іде на вибори Антон Овсієнко

«Хочу розповісти вам, з чим іду до людей, які маю плани щодо майбутніх перетворень у нашій новій об'єднаній громаді.

Я хочу, щоб кожен мешканець нашої громади відчував себе в безпеці вдома та на вулиці. Мав гідну оплату своєї праці, отримував медичне обслуговування європейського рівня.

Щоб наші діти мали облаштовані дитячі садочки, школи, гуртки, спортивні секції, майданчики. А наші жінки були спокійні за дітей та мали час для себе.

Щоб люди старшого віку були захищені та оточені турботою. А ті, хто потребує підтримки, вчасно отримували допомогу.

Все це можливо за реалізації наступних стратегічних пріоритетів, які для себе ставлю як мету діяльності на посаді голови ОТГ», – сказав Антон Овсієнко, звертаючись до однодумців.

«Для мене головним пріоритетом була, є і буде людина»

У центрі передвиборчої програми – людина, дійсні потреби кожного мешканця майбутньої ОТГ. Після обрання Антон Овсієнко планує відразу взятися за вирішення наболілих питань громади всіх 10 сіл Білогородської ОТГ.

Для цього буде проведений аудит територій за європейськими стандартами та складений детальній паспорт громади.

«Ми будемо знати точно, який стан комунальних закладів і підприємств (дитячих садочків, шкіл, будинків культури). Який стан земельних ресурсів, водного та лісового господарства на території ОТГ. Які потреби та проблеми громадян залишилися без уваги місцевої влади.

За підсумками аудиту разом із громадою розробимо стратегічний план розвитку Білогородської ОТГ на 2021-2030 роки. До участі залучимо новообраних депутатів, підприємців, громадських та релігійних діячів, старостів сіл.

Але вже зараз бачимо, що після об'єднання перед місцевою владою постає багато завдань. Це й нові дитячі садочки та школи, суспільні простори та установи. Наприклад, у Гнатівці немає жодного громадського приміщення, крім магазину та недобудованої церкви.

А Білогородка, Гореничі, Музичі мають потребу в нових дитячих садках і школах. У Святопетрівському теж треба розширити школу, а в Бобриці відкрити початкову школу з садочком. Вважаю, що кожен діючий дитячий садок має мати свій модульний басейн.

До речі, на сьогодні у Святопетрівському вже виділили землю для будівництва нового дитячого садка, амбулаторії, парку. Після вивчення території поширимо цей досвід у всіх селах ОТГ», – розповів Антон Овсієнко.

Втім уже сьогодні кандидат чітко знає основні потреби громади сіл Білогородської ОТГ. Дитячі садки:

• Білогородка – новий садок та басейн;
• Гореничі – добудова садочка та басейн;
• Музичі – модернізація садочка та басейн.


Будівництво та розширення шкіл:

• Білогородка – нова школа;
• Святопетрівське – новий корпус школи;
• Музичі – добудова існуючої;
• Гореничі – реконструкція існуючої;
• Бобриця – початкова школа з садочком.

Так само є бачення та наробітки щодо соціальних програм, розвитку інфраструктури, збереження історичної спадщини та водночас – впровадження інновацій. Також пріоритетами є розвиток підприємництва, створення нових робочих місць та збільшення надходжень до бюджету.