Сучасний дитячий садок

Старопетрівська сільська рада залучає зовнішнє фінансування понад 5 років. За кожною
субвенцією – потужний проект зі зрозумілим втіленням та цільовим спрямуванням. Тільки за останні чотири роки було залучено 3 сільських бюджети.
Всі кошти до останньої гривні розподілені прозоро, а мешканці на власні очі бачать зміни в селі – відремонтовані
дороги, встановлено сучасне освітлення, побудовано новий корпус дитячого садка «Буратіно».
Для мене, як для чоловіка та батька, важливо, що дружина має змогу залишити молодшу дитину в дитячому садочку. Ми були рік в електронній черзі, яку впровадила сільська рада, щоб не було ніяких зловживань.

Щороку малечі в Святопетрівському стає все більше. Щоб прийняти всіх бажаючих дітей, розробили проект, отримали субвенції та побудували новий корпус.

«Дітям громади – новий корпус дитячого садка»

До того ж, заохочуємо вихователів і персонал до більш дбайливого ставлення до дітей. Співробітники дитячого садка отримують доплату з сільського бюджету. Ми вміємо заробляти для громади, і маємо змогу виділяти кошти на підтримку освітян.

«Комфортне та безпечне середовище для дітей громади»

Колеги із сусідніх населених пунктів трохи заздрять тій підтримці, яку має дитячий садок «Буратіно». Сільський голова Антон Овсієнко здійснив справжню революцію у підході до дошкілля дітей Святопетрівського. По-перше, електронна черга, яка виключає корупцію та використання положення чи статусу для розв'язання особистих питань.

По-друге, модернізація закладу та впровадження сучасного підходу до виховання. У нас працюють дві інклюзивні групи для дітей з особливими освітніми потребами, кабінет логопеда та дефектолога, дитячого психолога, медичний кабінет, оснащені сучасні музичні зали.
Також під час карантину у ЗДО «Буратіно» повністю були переобладнані дитячі майданчики, заасфальтована територія навколо будівель.

Величезною подією стало будівництво другого корпусу на 4 вікові групи. Це дозволило прийняти ще 140 юних жителів села. Ми нарешті розв'язали болюче питання черги до комунального дитячого садку та даємо змогу батькам залишати дітей у комфортному, безпечному середовищі.

Ці перетворення – результат того, що сільська рада здобула можливості збільшити бюджет, ефективно залучає субвенції, і на чолі села ми справді маємо господаря.

Леся Бахадор, директорка ДС «Буратіно»
Довідка
У садку працюють:
  • музична зала,
  • кабінет учителя – логопеда,
  • кабінет дефектолога,
  • кабінет практичного психолога,
  • медичний кабінет.
Створення сучасного закладу стало можливим завдяки послідовній роботі сільської ради з розбудови громади та уваги до потреб усіх мешканців – дорослих та дітей.

Оновлений дитячий садок працює з 1 вересня 2020 року.
Дитячий садок «Буратіно» працює з 1984 року. Від початку був розрахований на 240 дітей. З розвитком Святопетрівського кількість малечі в селі збільшилися у декілька разів, і місць для всіх не вистачало.
Тому сільська рада за ініціативи голови Антона Овсієнка розробила проект з будівництва
сучасного корпусу №2 та залучила для цього зовнішнє фінансування. Наразі заклад може
прийняти до 400 дітей без надлишкового навантаження.