Портфель школяра

Перший крок до школи має бути радісним і безтурботним, а перший шкільний портфель – наповнений усім необхідним для навчання. До Дня знань Святопетрівська сільська рада дарує першокласникам нові портфелики зі шкільним приладдям.
Водночас кожен учень Святопетрівської школи отримує ексклюзивний щоденник, який розповідає історію села та нагадує про знаменні події шкільного життя.
На жаль, не всі родини можуть собі дозволити зібрати школяра до школи. Тому багато років тому ми започаткували традицію – дарувати портфель школяра. Крім цього портфелика, даруємо школярам щоденники.

«Добробут громади – добробут дітей»

Тисяча дітей, які відвідують Святопетрівську школу, отримують по щоденнику. Він розповідає про історію краю, Святопетрівське, життя школи, вчителів. Учні у цьому щоденнику бачать свої світлини та пригадують яскраві миті попереднього навчального року.
Довідка
Проект «Портфель школяра» започаткував Святопетрівський сільський голова Антон Овсієнко за власні кошти. Згодом цей проект став першим у Київській області, який фінансується із місцевого бюджету.