Про мене

Я, Антон Овсієнко, народився та виріс на цій землі. Тут усе навколо знає історію моєї родини, мій особистий біль та моє щастя, мої перемоги та мої поразки.

Я навчався, працював, набирався досвіду та мужнів, щоби працювати задля односельців та нашого спільного добробуту.

Тут народилися та ростуть мої діти, мешкає моя родина. Для мене важливо все, що відбувається у нашій громаді, і як тут живуть люди. Тому я роблю свою роботу з любов'ю та повагою до кожного із вас.

Рідна земля – рідна громада

Любов до маленької батьківщини мені прищепив дідусь. Він народився в Білогородці, прожив у Святопетрівському все життя. Зіграв велику роль у моєму вихованні, формуванні цінностей. Разом із родиною мешкаю в будинку, який маю у спадок від дідуся.

Тут, у Святопетрівському зустрів своє кохання. З дружиною Тетяною разом навчалися в школі, почали зустрічатися в старших класах. Одружилися, коли нам було по 19 років.

Ми вже 22 роки разом, виховуємо двох дітей – сина Андрія, 17 років, доньку Антоніну, 5 років.
Також у Святопетрівському почалася моя трудова біографія на посаді автослюсаря в автотранспортному підприємстві. Ми досі дружимо та спілкуємося з колишнім керівником.

Згодом я вступив до технікуму, почав працювати в фінансових та страхових компаніях. У 2005 році здобув першу вищу освіту. На той момент обіймав уже два роки керівну посаду у всесвітньо відомій страховій компанії АХА.

Робота та життя були пов'язані з відрядженнями у маленькі та великі міста України, поїздками до Європи. Я вбирав усе, що бачив, особливу увагу звертав на невеличкі доглянуті охайні містечка, села, цікавився устроєм. Тому захотілося зробити для Святопетрівського щось гарне, щоб рідне село процвітало, людям жилося тут зручно. Щоб всі необхідні послуги вони отримували без необхідності їздити до Києва, витрачаючи час та кошти.

Досвід обрання

Вперше я балотувався на посаду сільського голови ще в 2006 році. Мені було лише 27, не вистачало досвіду, знань.

Тому вступив до Державної академії при Президентові України, яку закінчив за спеціальністю «Державне управління».

У 2010 році завітав до Святопетрівського на День села, і люди вмовляли піти на цю посаду, вдруге балотуватися та стати сільським головою.
Мені було дуже приємно відчувати таку підтримку, я зважився на цей крок та балотувався як кандидат на посаду сільського голови.

За мене проголосували понад 60% виборців. Працювати було важко, бюджет був невеликим, але нам з командою вдалося досягти перших результатів.

Святопетрівчани відчули зміни на краще та в 2015 році мою кандидатуру підтримали вже 88% виборців. Щиро дякую всім у нашій громаді за оцінку праці команди сільської ради та довіру.
Освіта
Мені завжди подобалося навчатися, здобувати нові знання, які стають у нагоді в роботі, перетворюються на практичний досвід. Моя освіта:

• 1999. Київський кооперативний економічно-правовий технікум за спеціальністю «Правознавство», юрист.

  • 2005. Київський юридичний інституті МВС України, юрист.

  • 2009. Національна академія державного управління при Президентові України, спеціальність – «Державне управління», магістр.

  • 2011. Полтавський університет економіки та торгівлі, факультет «Фінанси», спеціаліст із фінансів.

  • 2017. Полтавський університет економіки та торгівлі, спеціальність – «Управління персоналом та економіка праці».

  • 2019 – теперішній час. Полтавський університет економіки та торгівлі, аспірант відділення «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Саме знання з управління, розуміння державного устрою та місцевого самоврядування допомогли в роботі сільським головою. Вважаю, що в сучасному світі людина не повинна припиняти здобувати знання, і продовжую професійний розвиток. Відчуваю себе готовим й надалі поширювати і впроваджувати досвід задля добробуту та розбудови успішної громади.
Разом ми зможемо зміцнити нашу громаду у добробуті та процвітанні. Добробут та процвітання нашої землі – мета моєї діяльності.
Звернутись до Антона Овсієнка
Я даю згоду на обробку персональних даних.